Yerel SEO

Yerel SEO müşterileri kapılarınızdan getirmekle ilgilidir.

Yerel SEO, web sitenizi yerel girişlerin en üstüne çekerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik müşteri kitlesine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak alakalı trafik gerekir.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfadaki ve sosyal sinyallerin gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı konumlarla ilgili sinyalleri Google’a gözden geçirmesini sağlamak için özel olarak konumunuza uyarlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgilerin doğruluğunu sürekli olarak yeniden değerlendirerek, yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitlelere yönelik yararlı bilgiler sağlıyoruz.

İşletmenizin yerel aramalarda yalnızca masaüstünde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde sıradışı listeler kazanmak.

Son yazılarımız