Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir liderlik ediyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve PC kullanıcılarının sayısından fazla. Bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemeli. Mobil pazarlama, mobil banner üzerinde kolayca gözden geçirilebilen ve standart hedef kitleye her zaman ve her yerde ulaşma imkanı veren daha büyük kullanıcı deneyimleri yaratır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşime girme konusunda çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaşa, cinsiyete ve yere göre değil aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir hedef kitle profilinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz. .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama uzmanı ekibi olarak, mobil kampanyanızın tamamını strateji taslağından, izleyici profilinden, kampanya tasarımından ve geliştirmeden teslimat ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

İş gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin özel bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil olun!

Son yazılarımız